Iza Łęcka Iza Łęcka 27.09.2019 12:09
HBO GO offline
629V

HBO GO z trybem offline. W końcu pobierzemy filmy i seriale

HBO w końcu zaktualizowało swoją aplikację na smartfony i tablety. Użytkownicy HBO GO otrzymali możliwość pozbierania filmów oraz seriali na urządzenia. To niezwykle dobra wiadomość dla wielu klientów usługi.

HBO bardzo długo broniło się przed opcją pobierania filmów oraz seriali na dyski urządzeń przenośnych. System jest dostępny u konkurencji (Netflix), a także Disney+ najprawdopodobniej udostępni w pełni tę funkcję i pozwoli pobierać klasyki.

Po miesiącach oczekiwań, HBO zaktualizowało swoją aplikację - dzięki modyfikacjom HBO GO oferuje opcję pobierania do 25 produkcji na sprzęty przenośne. Aktualnie opcja działa wyłącznie na Androidzie (5.0 lub nowszym), jednak w niedalekiej przyszłości stosowny system trafi pewnie także na iOS.

Stacja pozwala przetrzymywać treści 30 dni na urządzeniu, jednak gdy dla przykładu rozpoczniemy oglądanie odcinka serialu, mamy 48 godzin na dokończenie seansu. Firma nie pozwala wybierać jakości pobieranych treści. Opcja może się przydać użytkownikom, którzy mają okazję oglądać filmy i seriale chociażby środkach transportu.

Teraz jeszcze pozostaje przygotować nową aplikacje na konsole i Smart TV...

Sprawdźcie również nasze recenzje: 

Źródło: HBO

Tagi: hbo hbo go tryb offline