Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.09.2019 16:49
The Surge 2
1291V

The Surge 2 ze wsparciem 4K i 60 FPS na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X. Jest jednak jeden mały szczegół

Niespełna tydzień pozostał do premiery The Surge 2, czyli kontynuacji całkiem przyjemnego tytułu z gatunku soulslike, autorstwa studia Deck13, współtwórców między innymi The Lords of the Fallen.

Ostatnie tygodnie pozwoliły nam za sprawą wielu zwiastunów i fragmentów rozgrywki spojrzeć na The Surge 2, co zdecydowanie wielu graczom ułatwiło decyzję o zakupie gry lub powstrzymaniu się takową. Niemiecki developer tymczasem przed premierą zdążył się z nami podzielić jeszcze jedną, obecnie bardzo istotną informacją, jaką jest tryb i jakość działania The Surge 2 na PlayStation 4 Pro oraz Xboksie One X.

Z dobrych wieści, mam dla Was to, że tytuł obsługuje zarówno rozdzielczość 4K jak i wyświetlanie 60 klatek na sekundę. Niestety, by nie było tak różowo, to samo 4K nie jest natywne, a dodatkowo obie opcje wykluczają się wzajemnie. Jeśli więc liczycie na większą płynność rozgrywki, musicie zadowolić się skromną "rozdziałką" 1080p. Jeżeli ta nie jest dla Was wystarczająca, to musicie zaakceptować 30 FPS. 

Wiecie już w jakim trybie będziecie odpalali tą wymagającą produkcję?

Więcej do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2