Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2019 21:30
Było sobie życie na Netflix. Platforma sięga po klasyczną serię edukacyjną
1367V

Było sobie życie na Netflix. Platforma sięga po klasyczną serię edukacyjną

Netflix zaskoczył zapowiadając wrzucenie do swojego katalogu serii „Było sobie życie”. Edukacyjna animacja była przez lata dostępna w polskich kanałach, a teraz z historiami zapozna się nowe pokolenie.

15 października odbędzie się premiera „Było sobie życie” na Netflix. Platforma zaoferuje wszystkie 26-odcinków animacji, która w prosty sposób przedstawi wszystkie zawiłości związane z funkcjonowaniem ludzkiego ciała.

Pierwotnie seria zadebiutowała na kanale France 3, ale już od 1987 roku wylądowała w rodzimych stacjach. Historie mogliśmy oglądać na między innymi TVP – ale warto pamiętać, że była to jedna z siedmiu francuskich serii. Twórcy opowiadali także o człowieku czy też kosmosie i w prosty sposób przedstawiali ważne szczegóły.

Nie możemy w tym wypadku oczywiście liczyć na wyjątkową kreskę, jednak mam szczerą nadzieję, że młode pokolenie chętnie będzie czerpać garściami z „Było sobie życie”, ponieważ dobrze pamiętam interesujące zabawne historie, które w skuteczny sposób przedstawiały informacje.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: Netflix

Tagi: było sobie życie Netflix

Nie przegap