Terminator: Dark Fate na rozbudowanym zwiastunie. Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton w nowej historii

Filmy i seriale
3245V
Terminator: Dark Fate na rozbudowanym zwiastunie. Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton w nowej historii
Wojciech Gruszczyk | 01.10.2019, 19:17

Paramount Pictures opublikowało nowy materiał z „Terminator: Dark Fate”, który jest w zasadzie rozbudowaną wersją pierwszego zwiastuna. Wytwórnia pokazuje kilka nowych scen i wprowadza widzów w przygotowaną historię.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak ciekawych zwiastunów. Zobaczyliśmy już pierwszą prezentację „Birds of Prey”, Disney opublikował spot promujący „The Mandalorian”, Netflix pochwalił się 6 Underground od Michaela Bay'a, a teraz otrzymaliśmy materiał dla fanów Terminatora.

Najnowszy materiał promujący kolejną część Terminatora ma za zadanie wprowadzić widzów w historię – na początku zobaczycie jedną z głównych bohaterek, która nie może cieszyć się spokojnym dniem w pracy. Na szczęście w odpowiednim momencie pojawia się grupa wsparcia, która ma pomóc protagonistce uciec przed nową i tym samym wyjątkowo mocarną maszyną.

W „Terminator: Dark Fate” zobaczymy między innymi Lindę Hamilton (Sarah Connor), Arnolda Schwarzeneggera (T-800), Mackenzie Davisa („Blade Runner 2049”), Gabriela Lunę (agenci „SHIELD”), Diego Boneta („Pretty Little Liars”) oraz Natalię Reyes.

Film jest bezpośrednią kontynuacją „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku, ponieważ James Cameron po odzyskaniu praw do uniwersum postanowił nie korzystać z projektów innych twórców. Reżyserem „Terminator: Dark Fate” został Tim Miller, czyli autor „Deadpoola”.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: własne

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych