Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 17:48
The Mandalorian bohater
1598V

The Mandalorian na nowym trailerze. Spot pokazuje serial w świecie Star Wars

Disney przygotowuje się na premierę „The Mandalorian”. Pierwszy autorski serial w uniwersum Gwiezdnych wojen otrzymał spot promujący, który pokazuje kilka nowych scen. Zobaczcie materiał zapowiadający akcję.

„The Mandalorian” będzie jedną z najważniejszych produkcji na premierę Disney+. Korporacja szykuje wielką opowieść, która ma rozbudzić oczekiwania fanów uniwersum Gwiezdnych wojen – jak wiadomo drugi sezon już powstaje, a twórcy pracują już nad kolejnymi serialami.

Najnowszy spot „The Mandalorian” pozwala spojrzeć na kilka nowych scen – twórcy zadbają o niezłe widoki oraz sporo strzelania... W sumie mam szczerą nadzieję, że główny bohater weźmie udział w kilku efektownych bitwach, bo akurat od mandaloriańskiego wojownika oczekuję działania.

Akcja opowieści została umiejscowiona pomiędzy wydarzeniami z „Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi”, a „Gwiezdne wojny: część VII – Przebudzenie Mocy” – po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku.

Zainteresowanych Disney+ odsyłam do pełnej listy seriali oraz filmów dostępnych w dniu premiery... Oby tylko ta platforma jak najszybciej zawędrowała do Polski.

Polecamy także na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Disney disney+ gwiezdne wojny spot star wars The Mandalorian trailer