Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.09.2019 18:00
Yaga. RPG akcji zadebiutuje w listopadzie, pre-ordery już dostępne
1125V

Yaga. RPG akcji zadebiutuje w listopadzie, pre-ordery już dostępne

Ciekawie zapowiadającą się produkcja studia Breadcrumbs zadebiutuje w listopadzie. Gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe.

Studio Breadcrumbs udostępniło zwiastun zbliżającej się wielkimi krokami produkcji o tytule Yaga. Gra jednocześnie ma wylądować na PC - wyłącznie na platformie Epic Games Store, Xboxie One, PS4 oraz Nintendo. Osoby, które zakupią tytuł w zamówieniu przedpremierowym, zaoszczędzą około 20%. Dostępne edycje wraz z cenami:

  • Yaga - edycja standardowa - 71,20 zł
  • Ścieżka dźwiękowa z gry Yaga - 22,40 zł
  • Yaga - pakiet Pech (gra+soundtrack) - 79,20 zł

Yaga opowiada historię o jednorękim pechowym kowalu o imieniu Iwan, który musi wykonywać powierzone mu zadania przez cara. Mimo wszystko jego największą misją będzie uporanie się z nawiedzającą pobliskie lasy wiedźmą. Do dyspozycji gracza zostanie oddany rozbudowany system craftingu - przyjdzie nam budować różnego rodzaju bronie, które będziemy mogli użyć do walki w zwarciu.

Wydawca Versus Evil opublikował w sieci zwiastun, w którym możemy zobaczyć jak prezentuje się produkcja. Rzućcie okiem. Jeśli tytuł Was zainteresował, możecie kupić go klikając tutaj.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Breadcrumbs Versus Evil Yaga