Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 16:00
Irlandczyk ze świetnymi ocenami
1623V

Irlandczyk od Martina Scorsese zachwyca krytyków. Świetne pierwsze oceny filmu

W "Irlandczyku" Martin Scorsese zdecydował powrócić do niezwykle popularnego niegdyś kina gangsterskiego. Pierwsze oceny wskazują na to, że powrót ten udał się znakomicie. 

Choć nam na "Irlandczyka" przyjdzie jeszcze poczekać, to krytycy obecni na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku mogli już zapoznać się z produkcją i wygląda na to, że ta wyjątkowo przypadła im do gustu. Zachwyty się nie kończą, a najlepiej świadczą o tym oceny na popularnych portalach. 

Na MetaCriticu film ma aktualnie ocenę na poziomie 92, co samo w sobie jest świetnym wynikiem. Aby nadać temu wszystkiemu jeszcze lepszego smaku, należy wspomnieć, że oceniło go już 24 użytkowników i każdy wystawił ocenę pozytywną. Mało tego, przedstawiciele TIME, COS oraz Indiewire zgodnie ocenili produkcję na 100. 

Jeszcze lepiej prezentuje się aktualne osiągnięcie "Irlandczyka" na portalu RottenTomatoes. Tam został on zrecenzowany przez 41 osób, wśród których nie znalazła się ani jedna, która wystawiłaby mu negatywną ocenę. Jeśli chodzi o skalę punktową, to na 10 możliwych do zdobycia, najnowsza produkcja od Martina Scorsese ma ich aktualnie 8,97. Niebywały wynik. 

Film zadebiutuje na dużych ekranach, w większych państwach (Los Angeles i Nowy Jork) już 1 listopada, natomiast w Polsce możliwość jego obejrzenia pojawi się z dniem rozpoczęcia dystrybucji na platformie Netflix, a więc 27 listopada

Więcej o rzeczonej produkcji przeczytasz na naszym portalu:

Tagi: De Niro Irishman Irlandczyk Netflix Scorsese

Nie przegap