Iza Łęcka Iza Łęcka 26.09.2019 08:04
Irlandczyk
1206V

Irlandczyk od Netflix na zwiastunie. Robert De Niro zmienia się w filmie Martina Scorsese

Netflix przygotowuje widzów na wielką premierę „Irlandczyka” - najnowszy zwiastun skupia się na postaci głównego bohatera. Robert De Niro szuka pracy, a widzowie mają okazję zobaczyć kilka jej odcieni.

„Irlandczyk” może okazać się hitem 2019 roku. Netflix zapowiedział premierę już na ubiegłorocznych Oscarach, mając wobec filmu dalekosiężne plany - produkcja ma sięgnąć po najważniejsze nagrody. Już wkrótce odbędzie się premiera na Nowojorskim Festiwalu Filmowym, by następnie 1 listopada wystartować na dużym ekranie – tylko w wybranych kinach. Niestety, Netflix Polska nie zdecydował się na dystrybucję do poszczególnych placówek w naszym kraju.

Polacy zobaczą opowieść 27 listopada – w domowym zaciszu zapoznamy się z najdłuższym filmem Martina Scorsese. Spektakl trwa 210 minut i pozwoli widzom doświadczyć różnych obliczy Roberta De Niro. Najnowszy zwiastun pokazuje, jak główny bohater stara się o normalną pracę, gdy zarazem są prezentowane kulisy jego drugiego życia. Twórcy wykorzystali technologię komputerową, by odmłodzić De Niro i pokazać go w różnych momentach życia.

„Irlandczyk” otworzy Nowojorski Festiwal Filmowy, więc już wkrótce otrzymamy szczegółowe opinie krytyków, którzy określą, czy faktycznie Scorsese z całą ekipą twórców i śmietanką aktorską stworzyli wybitne dzieło. W lipcu Kent Jones, dyrektor NFF, wychwalał film w wielu ciepłych słowach.

Na naszym portalu możecie również przeczytać recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Irlandczyk martin scorsese Netflix robert de niro

Nie przegap