Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 08:50
Minecraft Dungeons Cinematic Trailer
384V

Minecraft Dungeons. Nowy, animowany zwiastun kusi intrygującą przygodą

W Internecie pojawił się właśnie animowany zwiastun, który zdradza nam część historii, kryjącej się za fabułą w spin-offie ze świata hitowej gry o sześcianach. 

Minecraft: Dungeons to, kolejna po Minecraft: Story Modepoboczna gra, która osadzona została w kultowym już świecie Minecrafta. Wokół gry jest wciąż wiele niewiadomych, ale twórcy powoli starają się rozwiewać tę mgłę. 

Podobnie działa najnowszy animowany zwiastun. Przybliża nam on nieco fabułę, jaka będzie rozgrywała się na przestrzeni rzeczonego tytułu. Podstawowym pytaniem, na które przyjdzie nam znaleźć odpowiedź, brzmi:

Co stanie się z Minecraftem, jeśli jeden samotny Illager odnajdzie sekretny przedmiot o niewyobrażalnej mocy?!

Cinematic jest utrzymany w klimatach całkiem ciężkich, co może zaskakiwać. Gdyby nie warstwa wizualna, to jestem przekonany, że projekt kierowany byłby do starszego widza. Na wideo możemy oglądać opłakane skutki, jakie niesie ze sobą nagłe bogactwo, niekontrolowana potęga, tyrania i wiele, wiele więcej. 

Może jednak jest to zabieg celowy i twórcy zdążą do wykreowania gry, która będzie dobrze odbierana przez każdą z grup odbiorców, ale jednocześnie z innej perspektywy przez dziecko i dojrzałego gracza? O tym przyjdzie się nam przekonać już wiosną przyszłego roku. Minecraft: Dungeons zadebiutuje wtedy na konsole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC!

Na naszej stronie warto przeczytać także:

Źródło: YouTube

Tagi: Minecraft: Dungeons Mojang

Nie przegap