Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2019 07:30
Minecraft Dungeons bohaterowie
830V

Minecraft: Dungeons to Diablo przepełnione sześcianami. Gameplay z gry Microsoftu

Gracze wyczekują na ruchy Blizzarda w temacie nowego Diablo, choc wielu deweloperów nie planuje tylko spoglądać na działania znanego studia. Mojang AB pracuje nad Minecraft: Dungeons, którego gameplay był prezentowany na targach w Kolonii.

Minecraft jest wciąż niezwykle popularny na całym świecie, co dla Mojang AB oraz Microsoft jest najlepszą okazją do wykorzystania na rozbudowę marki. Minecraft: Dungeons jest spin-offem serii, który pod względem rozgrywki przypomina kultowe Diablo.

Deweloperzy zaoferują graczom przyjemną opowiastkę, w której wioska głównego bohatera zostaje zaatakowana przez armię złego Arch-Illagera. Naszym zadaniem będzie więc chwycenie w łapy miecza i wyruszenie do walki. Historia jest tu raczej wyłącznie pretekstem do biegania po kolejnych lochach i machania orężem – choć w sumie to typowe w wielu hack'n'slashach.

Należy podkreślić jedno – Minecraft: Dungeons zbiera bardzo pozytywne opinie od dziennikarzy. Tytuł według dostępnych informacji oferuje niezwykle przyjemny, a dla niektórych wręcz uzależniający gameplay, który tylko zachęca do biegania od lokacji do lokacji.

Minecraft: Dungeons ma w przyszłym roku trafić na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz PC.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Minecraft: Dungeons mojang

Nie przegap