Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.09.2019 12:50
Richard Jewell od Clinta Eastwooda premiera
717V

Clint Eastwood z nowym filmem. Richard Jewell zadebiutuje jeszcze w tym roku

"The Ballad of Richard Jewell" to najnowszy film Clinta Eastwooda, którego premierę właśnie zapowiedziano. Zaskakujące jest to, że będzie miała ona miejsce jeszcze w tym roku! 

Znany twórca filmowy słynie z niezwykle szybkiej pracy na planie i wygląda na to, że nie inaczej wyglądało to przy jego nadchodzącym projekcie, "The Ballad of Richard Jewell". Studio Warner Bros., które odpowiada za jego dystrybucję, ogłosiło właśnie datę premiery.

Ta wyznaczona została już na 13 grudnia bieżącego roku! Oznacza to, że produkcja powalczy o jak najlepszy wynik otwarcia z takimi hitami, jak "Jumanji: The Next Level" od Sony oraz horrorem "Black Christmas". Największe szanse na najlepszy wynik ma zdecydowanie ta pierwsza.

Wracając jednak do samego filmu, bazować on ma na powieści "Vanity Fair" autorstwa Marie Brenner. Opowiada ona o tytułowym Jewellu, który podczas pracy jako ochroniarz, na Igrzyskach Olimpijskich w 1996 roku, odnajduje plecak z ukrytą w nim bombą. Dzięki szybkiej reakcji udało się bezpiecznie ewakuować wszystkich zebranych. Niestety heroizm bohatera przyczynił się do jego upadku, ponieważ po czasie to on staje się głównym podejrzanym!

W główną rolę wcieli się Paul Walter Hauser, a na planie znaleźli się także tacy aktorzy, jak Sam Rockwell, Olivia Wilde, Jon Hamm oraz Kathy Bates. Obsada jest więc niezwykle imponująca i pozwala oczekiwać dobrego filmu! Co więcej, producentami są Tim Moore, Jessica Meier oraz Leonardo DiCaprio.

Interesujesz się filmami? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/news/clint-eastwoods-richard-jewel-movie-gets-december-awards-release-1243923

Tagi: Clint Eastwood premiera Richad Jewell

Nie przegap