Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 18:27
Uncharted nadal szuka reżysera. Sony Pictures negocjuje ze znanym twórcą
616V

Uncharted nadal szuka reżysera. Sony Pictures negocjuje ze znanym twórcą

Trwają negocjacje z Travisem Knightem, który jest potencjalną osobą do wyreżyserowania filmowej przygody Nathana Drake'a. 

Jeśli wyczekujecie filmu opartego na kultowej serii gier Uncharted to na pewno słyszeliście o ostatnich problemach Sony Pictures - Dan Trachtenberg opuścił szeregi zespołu, pełnił on rolę reżysera. W związku z tym obecni producenci filmowi musieli zmagać się ze zmianami na najwyższym szczeblu.

Minęły trzy dni od odejścia Dana, a do sieci trafiły informacje, z których wynika, że Sony Pictures prowadzi rozmowy z Travisem Knightem w sprawie reżyserii filmu Uncharted. Jak wiemy, produkcja filmu ma rozpocząć się na początku następnego roku, więc czasu nie zostało już zbyt wiele.

Travis wyreżyserował dwie produkcje, pierwsza z nich to Bumblebee, spin-off znanych nam Transformersów. Drugim filmem jest Kubo i dwie struny, który zdobył 4 nagrody. Jeśli obie strony się dogadają, do jego portfolio trafi kolejna produkcja. 

Art Marcum, Matt Holloway i Rafe Judkins to osoby, które odpowiadają za scenariusz filmowego Uncharted. Z tego co już się dowiedzieliśmy, wynika, że w młodego Nathana Drake'a wcieli się Tom Holland, który rozpocznie swoją pierwszą przygodę wraz ze starszym przyjacielem, Sully'm. Premiera filmu zapowiedziana jest na 18 grudnia 2020 roku. 

Tagi: sony pictures Travis Knight Uncharted