Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 19:12
Destiny 2. Co w darmowej wersji?
1705V

Destiny 2. Co w darmowej wersji?

Zespół odpowiedzialny za Destiny 2 opublikował infografikę, która przedstawia szczegóły na temat darmowej wersji produkcji.

O tym, że Destiny 2 wkrótce zadebiutuje w modelu free-to-play wiemy już od dawna. Dzięki takiemu rozwojowi spraw, duża ilość graczy będzie mogła za darmo zagrać i przetestować zawartość produkcji, która twórcy udostępniali w przeszłości. 

Na Twitterze pojawiła się infografika, na której widzimy co przygotowali twórcy dla nas na premierę darmowej wersji. 

Każdy nowy gracz wystartuje od poziomu Światła 750 z dostępem do darmowych rang i nagród sezonowych, a oprócz tego będziemy mogli udać się w każdy zakątek świata oraz zdobyć egzotyczne bronie oraz pancerze, które były dostępne w pierwszym roku. Każdy z nas dostanie również 3 linie fabularne zatytułowane "Czerwona wojna", "Klątwa Ozyrysa" oraz "Strategos". Nie zabraknie również potyczek PVP oraz PVE na ogromną skalę oraz trybu "Najazd". Oczywiście to nadal  nie wszystko, resztę możecie odczytać na powyższej infografice.

Destiny: New Light zadebiutuje 1 października jednocześnie na PC, Xbox One oraz PS4. W ten sam dzień swoją premierę będzie miał również dodatek Twierdza Cieni, za który każdy chętny będzie musiał zapłacić.

Warto zajrzeć na:

 

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2