Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 18:26
[AKTUALIZACJA] The Last of Us 2. Wyciekł motyw, który będzie najprawdopodobniej dostępny do pobrania
1611V

[AKTUALIZACJA] The Last of Us 2. Wyciekł motyw, który będzie najprawdopodobniej dostępny do pobrania

W sklepie PS Store przypadkowo pojawił się motyw dla gry The Last of Us 2. Graczowi z Nowej Zelandii udało się jednak go pobrać i nagrać klip - rzućmy okiem.

Aktualizacja:

Z okazji Outbreak Day, twórcy podzielili się z nami nową zawartością:

Pierwszą z nich jest omawiany pod spodem motyw, możecie go pobrać klikając tutaj.

Drugą rzeczą jest przewodnik cosplay, który zawiera wysokiej jakości rendery i wgląd w każdy aspekt projektu postaci Ellie. Jeśli chcecie przebrać się za główną bohaterką i podesłać cosplay producentowi, kliknijcie tutaj.

Kolejną rzeczą są nowe gadżety, które możemy zakupić - są to m.in. koszulki na których znajdują się Ellie oraz Joel, na każdej z nich nie mogło zabraknąć oczywiście czarno-białego napisu The Last of Us 2.

Czwartą rzeczą są limitowane statuy z Ellie - zaprojektowana przez artystów Naughty Dog oraz książka, w której znajdziemy dużo informacji o sztuce zawartej w produkcji.

Piątą, a zarazem ostatnią rzeczą są plakaty, które można wygrać, jeśli weźmiemy udział w konkursie prowadzonym przez studio odpowiedzialne za The Last of Us 2. Aby wziąć w nim udział, musicie odpalić The Last of Us Remastered i wykonać bardzo dobre zdjęcie, a następnie udostępnić je tutaj.


Oryginalna wiadomość:

Niedawno temu dowiedzieliśmy się o dacie oficjalnej premiery najnowszej produkcji studia Naughty Dog, The Last of Us: Part II. Nasze emocje jeszcze nie opadły, a już dzisiaj o 17 zostanie opublikowany gameplay ze State of Play, który obejrzycie u nas na stronie. Dodatkowo wyciekł motyw dla konsoli PS4, który najprawdopodobniej będziemy mogli ustawić po premierze gry.

Dzisiaj z rana w sklepie PS Store niespodziewanie pojawił się motyw dla TLOU 2 z Ellie, główną bohaterką pierwszej jak i nadchodzącej drugiej części. Osoby odpowiedzialne za sklep Playstation, szybko usunęły motyw, na szczęście (dla nas), graczowi z Nowej Zelandii w czas udało się pobrać ową zawartość i nagrać z niej klip, który możecie obejrzeć poniżej.

Motyw przedstawia 2 obrazki z Ellie, w pierwszym czołga się, próbując unikać wrogów, a w drugim jej twarz jest zakrwawiona, a sama dziewczyna jest przestraszona - może właśnie mało brakowało, żeby straciła życie? Motyw został wyposażony również w budującą napięcie muzykę, zresztą - zobaczcie sami.

O The Last of Us 2 warto przeczytać:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap