Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.09.2019 16:00
Samuel L. Jackson
912V

Samuel L. Jackson wkrótce przemówi w naszym domach. Szykujcie się na rzucanie "mięchem"

Któż z nas nie kojarzy Samuela L. Jacksona i jego słynnych cytatów z filmów przeróżnych gatunków. Już wkrótce, będziemy mogli usłyszeć je w zaciszu własnego domu.

"Pulp Fiction", "Węże w Samolocie" i "Gwiezdne Wojny", to tylko kilka filmów, w jakich na przełomie lat swojej aktorskiej kariery wystąpił Samuel L. Jackson. Jego styl grania, oraz charakterystyczny, zapamiętywalny, niski głos znane są widzom na całym świecie. Jeżeli macie w głowie któreś z cytatów amerykańskiego aktora, to zapewne jesteście świadomi  także "bogactwa" słownictwa, jakiego używa Jackson podczas odgrywania wielu ról. 

Do czego piję? Otóż podpisał on umowę z firmą Amazon. W ramach tego kontraktu, asystent głosowy Alexa już wkrótce przemówi głosem 70-latka. Jak poinformowała korporacja, nie usłyszymy jedynie kultowych fraz z filmów, ponieważ za pomocą sztucznej inteligencji, system wygeneruje inne słowa. W związku z ze wspomnianym "mięchem", jakie padało niejednokrotnie z ust Samuela, koncern przygotowuje dwie wersje głosowe - ocenzurowaną, oraz rozszerzoną. Nie jest ciężko obstawić, która będzie cieszyła się popularnością.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Alexia Amazon samuel l. jackson

Nie przegap