Iza Łęcka Iza Łęcka 05.09.2019 11:18
Amazon OLED Fire TV Edition
1945V

Amazon OLED Fire TV Edition trafi do Europy. OLED z Dolby Vision i Dolby Atmos w dobrej cenie

Amazon potwierdził kapitalną wiadomość dla widzów z Europy, którzy rozglądają się za nowym sprzętem. Amazon OLED Fire TV Edition zostanie wrzucony na Stary Kontynent - cena może skusić wielu widzów do sięgnięcia po maszynę przygotowaną przez Grundig.

Amazon rozpoczął targi IFA 2019 bardzo dobrą wiadomością dla klientów z Europy. Firma zapowiedziała Amazon OLED Fire TV Edition – OLED stworzony we współpracy z Grundig trafi na rynek w dwóch wersjach: jedna z mikrofonami i pełną współpracą z Amazon Alexa, a druga bez dodatkowej opcji. Alexa pozwoli za pomocą głosu zdalnie sterować urządzeniem.

Amazon stawia na wysokiej jakości technologię, ponieważ Amazon OLED Fire TV Edition zostanie wyposażony w „ostatnią generację” paneli OLED od LG, które zapewniają szeroką gamę kolorów, obsługę HDR10 i Dolby Vision. W zestawie znalazł się także system audio (10 głośników) kompatybilny z Dolby Atmos.

Aktualnie Amazon OLED Fire TV Edition będą dostępne w dwóch krajach (Niemcy, Austria), ale możemy mieć nadzieję, że wkrótce korporacja zapowie premierę na kolejnych rynkach. Telewizor kupimy w dwóch rozmiarach (55 lub 65-cali), a ceny rozpoczynają się od 1199 euro (około 5191 zł, dostępny od 28 października) za wersję bez mikrofonów oraz 1299 euro (około 5624 zł, dostępny od 21 listopada) za edycję z mikrofonami.

Amazon OLED Fire TV Edition prezentacja

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.theverge.com/2019/9/4/20849188/amazon-fire-tv-edition-oled-alexa-grundig-toshiba-jvc

Tagi: amazon amazon oled Amazon OLED Fire TV Edition oled