Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.09.2019 14:41
Ori and the Blind Forest
870V

Ori and the Blind Forest dla Nintendo Switch to najlepsza wersja gry. Twórcy zastosowali wiele poprawek

Ori and the Blind Forest kontynuuje romans Microsoftu z Nintendo Switch, a dziś reżyser Moon Studios opowiedział nieco na temat wersji gry na Pstryczka.

Ori and the Blind Forest to kolejna, zaraz po Cuphead perełka, która wkróce będzie dostępna dla posiadaczy Nintendo Switch. Produkcja Moon Studios debiutuje już jutro, więc twórcy nie omieszkali podzielić się swoją opinią związaną z wersją na konsolę Nintendo. 

Jak się okazało, wiele poprawek silnika, które twórcy stosują podczas tworzenia Ori and the Will of the Wisps, trafiły do nowej wersji pierwotnej odsłony. Developer jest więc pewien, że tytuł swoim działaniem zaskoczy wiele osób, które nie spodziewają się takich poprawek. W takich słowach o pracach opowiedział reżyser gry, Thomas Mahler:

Miejcie na uwadze, że pracujemy z naszym silnikiem od blisko 10 lat. Przeszliśmy przez wiele premier i sequeli. Wiele prac optymalizacyjnych związanych z Ori and the Will of the Wisps, ostatecznie trafiło do naszej poprzedniej gry w edycji na Switcha. To był naprawdę miły efekt uboczny. 

Co uważacie? Twórca przekonał Was do sprawdzenia poprawionego wydania tego tytułu?

Warto również przeczytać:

Tagi: Microsoft Moon Studios ori and the blind forest

Nie przegap