Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2019 15:29
Demo Ori and the Blind Forest do pobrania z Nintendo eShop
1112V

Demo Ori and the Blind Forest do pobrania z Nintendo eShop

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Ori and the Blind Forest albo przymierzacie się do zakupu - już dzisiaj możecie przetestować grę w wersji demonstracyjnej.

Niedawno swoją premierę miała produkcja Ori and the Blind Forest na platformę Nintendo Switch. Przedtem gra była dostępna tylko na PC oraz Xboxie One.

Na przenośną konsolę tytuł osiąga stabilne 60 klatek na sekundę, nieco inaczej wygląda to z rozdzielczością. W trybie zadokowanym gra chodzi w 1080p, a w mobilnym - 720p. Sam twórca oznajmił: "Ciesz się pięknym, płynnym Orim, który wygląda na Switchu zupełnie jak na PC / Xboksie".

Gra od zespołu Moon Studios niedawno temu trafiła do eShopu Nintendo w wersji Definitive Edition. Każdy zainteresowany już dzisiaj będzie mógł pobrać wersję demonstracyjną (będzie to najprawdopodobniej pełna wersja gry z ograniczonym licznikiem czasu) i wypróbować grę przed zakupem. Jeśli platformówka Wam się spodoba, możecie kupić pełną wersję i kontynuować w miejscu, w którym skończyliście podczas ogrywania demka.

Ori and the Blind Forest to dwuwymiarowa gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne Moon Studios i wydana przez Microsoft. Tytuł charakteryzuje się unikalnym, magicznym klimatem, który udało się osiągnąć dzięki inspiracjom, jakie twórcy czerpali z filmów japońskiej wytwórni Ghibli.

 

Tagi: microsoft Moon Studios ori and the blind forest