Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.09.2019 12:27
PS5 Xbox Logo
2879V

Polskie studio One More Level o Project Scarlett i PlayStation 5. Twórcy Ghostrunner komentują nowe konsole

Konsole nowej generacji, które zadebiutują prawdopodobnie przed okresem świątecznym w przyszłym roku, budzą sporo emocji i oczekiwań. Zarówno u graczy, jak i developerów.

Każdy z developerów ma nieco inny system pracy i oczekiwania względem Project Scarlett i PlayStation 5. Z jednej strony słyszymy o dużej mocy, jaką dysponuje procesor Zen 2, a z drugiej o wsparciu dla ray tracingu, o którym to całkiem przypadkiem wspomniał developer stojący za wydanym ostatnio Gears 5. Za sprawą wielu aspektów nowa generacja wygląda na papierze bardzo dobrze. Jeżeli więc producenci potwierdzą wszystkie krążące po sieci plotki, możemy otrzymać sprzęt zdecydowanie lepiej dostosowany do rynkowych standardów, niż obecnie panujące konsole w momencie gdy debiutowały na rynku.

Na temat nowych maszynek od Sony i Microsoftu wypowiedział się przedstawiciel studia One More Level, czyli twórców powstającego obecnie, cyberpunkowego platformera Ghostrunner. Polska produkcja opiera się na pokonywaniu kolejnych poziomów przy pomocy parkourowych sztuczek, likwidacji fal przeciwników przy użyciu broni białej oraz wyjątkowych mocy.

Dysk SSD w PlayStation 5 z pewnością pomoże w szybszym ładowaniu poziomów.

... Pamięć GDDR6 w Project Scarlett zdecydowanie pomoże w szybszym generowaniu klatek ze względu na mniejsze opóźnienie GPU podczas przesyłu danych.

A Ghostrunner ukaże się na rynku w przyszłym roku na PlayStation 4, Xboksa One i komputerach osobistych.

Więcej na temat nadchodzącej generacji konsol:

Źródło: https://nerd4.life/2019/09/25/ps5-and-xbox-scarlettloads-faster-and-best-frame-rate-for-the-team-ghostrunner/

Tagi: Ghostrunner Next-Gen One More Level PlayStation 5 PROJECT SCARLETT

Nie przegap