Tytus Stobiński Tytus Stobiński 24.09.2019 13:00
Bloodstained
413V

Kontynuacja Bloodstained: Ritaul of the Night to kwestia czasu? Tak sugeruje Koji Igarashi

Bloodstained: Ritual of the Night to rewelacyjny tytuł dla wszystkich graczy, którym brakuje klasycznych odsłon Castlevanii.

Pomimo większych problemów technicznych w wersji na konsolę Nintendo Switch, gra autorstwa szanowanego w branży gier wideo Koji Igarashiego, zebrała rewelacyjne oceny. Naturalnym więc byłoby zachowanie, w którym tytuł doczekałby się kontynuacji. Jeżeli więc metroidvania to gatunek trafiający właśnie w Wasz gust, to mam dobrą informację.

Podczas rozmowy z redakcją portalu GameInformer Igarashi stwierdził, że poświęcił tyle wysiłku, czasu i materiałów, kiedy powoływał do życia Bloodstained jako markę, że nie wyobraża sobie, by ta nie uzyskała kolejnego rozdziału. Twórca więc nie kryje się z faktem, że chce rozwinąć swoje dziecko do poziomu znanej serii. 

A my w zasadzie życzymy sobie chyba tego samego, ponieważ jeśli nowa odsłona dorobi się kilku konkretnych szlifów związanych z technicznymi aspektami, to otrzymamy który będzie w stanie utrzymać się na podium przez wiele, wiele lat. Przypomnę tylko, że Bloodstained: Ritual of the Night trafiło przed kilkoma dniami do usługi Xbox Game Pass, jeśli więc jakimś trafem nie mieliście okazji spróbować swoich sił w tego duchowego następcę Castlevanii, to czym prędzej zacznijcie pobierać grę na dyski Waszych konsol.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/bloodstained-ritual-of-the-night-developer-plans-on-creating-more-bloodstained-games

Tagi: 505 Games ArtPlay Bloodstained: Ritual of the Night sequel