Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 21:15
Strażnik Teksasu reboot
1124V

Strażnik Teksasu otrzyma reboot. Jared Padalecki głównym bohaterem

Hollywood w ostatnich miesiącach odkrywa magię kotletów. Wytwórnie zamierzają odświeżyć wiele przygód i jedną z nadciągających historii jest... „Strażnik Teksasu”. Główna rola przypadnie tym razem Jaredowi Padaleckiemu, którego kojarzycie z „Supernatural”.

„Strażnik Teksasu” ma swoje najlepsze lata dawno za sobą, ale ktoś w Hollywood pomyślał, że nadszedł odpowiedni moment, by przedstawić historię nowemu pokoleniu. Główna rola nie przypadnie już Chuckowi Norrisowi, ponieważ twórcy stawiają na świeżą krew.

Bohaterem rebootu „Strażnika Teksasu” został Jared Padalecki – aktor jest znany z roli Sama Winchestera z „Supernatural”. Nie jest to jego pierwsza praca na planie znanego „powrotu”, ponieważ aktor miał okazję wcielić się w Clay'a MacGyvera w „Young MacGyver”.

Padalecki wskoczy w buty Cordella Walkera, który wraca do domu po dwuletnim śledztwie dla najbardziej elitarnej jednostki państwowej. Mężczyzna starał się rozwiązać ważną sprawę, ale po powrocie do swojej rodziny będzie musiał zmierzyć się z innymi trudnościami. Historia ma skupić się na między innymi moralności oraz rodzinie – Walker został określony jako wdowiec z dwójką dzieci, który otrzyma wsparcie od swojej partnerki.

Za scenariusz i produkcję odpowiada Anna Fricke („Raport mniejszości”, „Miasteczko Wayward Pines”, „Valor”), a producentem został Dan Lin (nowy „Legion samobójców”, „LEGO Batman Movie 2”, „Sherlock Holmes 3”, „Zabójcza broń”). Dziennikarz Deadline podkreśla, że CBS zdecydowało się kupić produkcję, by zatrzymać u siebie Jareda Padaleckiego – jak wiadomo „Supernatural” otrzyma teraz 15. i zarazem ostatni sezon.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2019/09/walker-texas-ranger-reboot-jared-padalecki-in-the-works-chuck-norris-1202741160/

Tagi: cbs jared padelacki strażnik teksasu supernatural

Nie przegap