Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.09.2019 10:50
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
706V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na ostatniej prostej. Respawn Entertainment informuje o etapie prac nad grą

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to pierwsza do dłuższego czasu produkcja oparta o słynne uniwersum, która skierowana jest dla graczy lubiących rozgrywkę jednoosobową. 

Czasy, kiedy kolejne produkcje ze stajni LucasArts przyspieszały rytm serca każdego gracza odeszły w zapomnienie razem z dobrze znanym studiem. Nie oznacza to jednak, że nowe produkcje związane ze stworzonym przez Georga Lucasa światem skupią się wyłącznie na rozgrywce wieloosobowej. Na przeciw wszystkim tym, którzy tęsknią m in. za serią Jedi Knight wychodzi zespół Respawn Entertainment.

Nadchodzące w listopadzie Star Wars Jedi: Upadły zakon choć nieco zapatrzone w gry autorstwa From Software, prawdopodobnie dostarczy nam całkiem przyjemną rozgrywkę, która zapewne znajdzie dobry środek by trafić do jak największej liczby graczy. O tym jednak przekonamy się w listopadzie, a wedle najnowszych wieści od developera, ujawniona data premiery nie jest niczym zagrożona.

Koniec roku wraz z premierą kolejnego epizodu nowej trylogii "Wojen Gwiezdnych" zapowiada się więc jako idealny okres dla wszystkich fanów Jedi.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon

Nie przegap