Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.09.2019 10:49
Star Wars: Battlefront II
1211V

Star Wars: Battlefront II. Nowa planeta w wielkiej aktualizacji

Ostatnio EA zapewniało, że będzie jeszcze długo wspierać Star Wars: Battlefront II i że rozpoczęcie prac nad ewentualną trzecią odsłoną marki oddala się w związku z tym.

Star Wars: Battlefront II cały czas się rozwija i cykl życia gry ma być jeszcze długi - tak zapewnia co chwila EA oraz studio DICE. 

W ostatnim wpisie na blogu EA dowiedzieliśmy się, że w nowej aktualizacji Battlefront II otrzyma świeżą planetę, a jest nią Felucia. Miejsce rozbito na 5 różnych obszarów (Command Post Farm, Command Post Caves, Command Post Village, Command Post Sarlacc i Commant Post Swaml). Każdy z nich posiada wyróżniającą się architekturę i krajobraz.

EA dodało, że środowisko planety Felucia może się okazywać niebezpieczne.

"Wielkie grzyby czasami wybuchają a niektóre części roślin wydzielają gazy, które szkodzą wszystkim, którzy znajdą się w obszarze ich występowania. (...) Warto też zerkać w niebo i uważać na przelatujące bestie: Rippera i Mantę"

Felucię znajdziemy w aktualizacji Cooperation, której premiera zaplanowana jest już na 25 września 2019. Jedną z głównych nadciągających atrakcji, oprócz wielu poprawek w dostępnych już modułach zabawy, ma być tryb kooperacyjny dla 4 graczy.
 

Warto sprawdzić:

Tagi: DICE Electronic Arts Lucasarts Pandemic Studios Star Wars: Battlefront II Star Wars: Battlefront II (2017)