Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 16:05
The last of us: Part II data premiery
4857V

The Last of Us 2. Prawdopodobna data premiery zdradzona przez szwajcarski sklep

Bardzo prawdopodobne jest to, że właśnie poznaliśmy datę premiery i ceny różnych edycji drugiej części świetnego The Last of Us. Wszystko za sprawą szwajcarskiego sklepu Softridge.

Wiemy już, że The Last of Us: Part II zaprezentowane zostanie na najbliższym State of Play, które będzie miało miejsce w nadchodzącym tygodniu. Wielu fanów wierzy, że wreszcie poznamy datę nadchodzącego projektu od Naughty Dog. 

Zanim jednak usłyszymy ją oficjalnie, bardzo możliwe, że dzięki szwajcarskiemu oddziałowi Softridge dane jest nam poznać już teraz. Na oficjalnej stronie sklepu widnieje data 28 lutego 2020 roku. Jest to o tyle prawdopodobne, że pokrywa się z licznymi wcześniejszymi wyciekami odnośnie do premiery w drugim miesiącu przyszłego roku. 

Na stronie znajdziemy także krótki opis gry oraz zdjęcia trzech jej wersji - zwykłej, specjalnej oraz kolekcjonerskiej - wraz z sugerowanymi cenami. Te prezentują się następująco: 

  • Edycja Standardowa - 79.00 CHF (~313 złotych)
  • Edycja Specjalna - 99.00 CHF (~396 złotych)
  • Edycja Kolekcjonerska - 279.90 CHF (~1100 złotych)

Wciąż niestety nie znamy zawartości Edycji Kolekcjonerskiej, która bez wątpienia zainteresuje wielu wyczekujących. Wysokość ceny pozwala wierzyć w to, że będzie ona całkiem obfita w wiele elementów. Okładkę wersji standardowej zamieszczam poniżej, a tę ze specjalnej, a także opakowanie kolekcjonerskiej możecie zobaczyć w galerii.

The Last of Us 2 okładka

Więcej o The Last of Us: Part II:

Źródło: https://wccftech.com/the-last-of-us-part-ii-release-date-possibly-leaked-by-swiss-retailer/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II