Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.09.2019 17:38
Ellie
842V

The Last of Us: Part II bez pokazu dla graczy podczas Madrid Games Week

W ostatni poniedziałek, w sieci pojawiły się informacje o tym, jakoby podczas październikowego Madrid Games Show gracze mieli możliwość własnoręcznego sprawdzenia The Last of Us: Part II

Informację na temat rzekomej publicznej prezentacji gry w dniach 3 - 6 października, podał hiszpański PlayStation Blog. Wedle tamtych informacji, gra po wcześniejszej prezentacji dla prasy w dniu 24 września, miała zostać pokazana podczas tegorocznego Madrid Games Week. Sprawa została jednak wyjaśniona przez przedstawiciela PlayStation UK, który podczas wywiadu z redakcją portalu VGC rozwiał wątpliwości.

Jak się okazało, sprawa jest zwyczajną pomyłką, a The Last of Us: Part II nie będzie wówczas ani oddane do dyspozycji graczy, ani nawet publicznie zaprezentowane. Przypomnę, sequel jednej z najlepiej ocenianych gier w historii  przeniesie akcje pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części i pozwoli nam wcielić się w Ellie.

Pozostaje nam więc czekać cierpliwie, aż Naughty Dog zdecyduje się na publiczny pokaz swojego największego, nadchodzącego hitu.

Więcej na temat gry do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II