Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.09.2019 20:05
The Last of Us 2
3428V

The Last of Us 2 na State of Play. Naughty Dog potwierdza!

Naughty Dog właśnie potwierdziło wyjątkową wiadomość. Na przyszłotygodniowym State of Play zobaczymy The Last of Us 2! Możemy w tej sytuacji liczyć na zwiastun, rozgrywkę lub nawet... Datę premiery!?

Przyszły tydzień będzie wyjątkowy dla Naughty Dog. Twórcy zaprosili dziennikarzy na ogrywanie The Last of Us 2 – szczęściarze otrzymają dostęp do trzygodzinnego wycinka. Jednocześnie odbędzie się prezentacja gry na State of Play. Jest to bardzo ważna wiadomość, ponieważ możemy mieć pewność, że deweloperzy przygotowali coś większego – w końcu sam Neil Druckmann wspomniał, że studio „milczało za długo”, więc najwyższy czas na konkrety! ;)

Jak wiadomo, redakcje sprawdzą trzygodzinny gameplay, ale State of Play będzie trwało zaledwie 20 minut... Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że na show Sony pojawi się odpowiedni wycinek rozgrywki, który nie zdradzi za wiele, ale przygotuje nas na teksty i wrażenia dziennikarzy.

State of Play zostało zaplanowane na 24 września (22:00) i The Last of Us 2 pewnie nie będzie jedynym tematem – dotychczas Sony podczas swoich prezentacji skupiało się na przynajmniej kilku grach... A jak wiadomo firma szykuje się także do premiery odświeżonego MediEvila, który także powinien otrzymać swoje pięć minut.

Pytanie pozostaje jedno – będzie data premiery? Odnoszę wrażenie, że hype jest zbyt duży, by Sony nie zakończyło tej prezentacji datą. Gracze chcą już wiedzieć, na kiedy mają wypisywać urlopy.

Warto sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: naughty dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II