Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.09.2019 14:42
Borderlands 3. Wydarzenie Bloody Harvest już w październiku, nowe mapy, bronie i przeciwnicy
808V

Borderlands 3. Wydarzenie Bloody Harvest już w październiku, nowe mapy, bronie i przeciwnicy

Najnowsza odsłona serii Borderlands została przyjęta bardzo ciepło przez odbiorców. Twórcy obiecują długie wsparcie po premierze - pierwsze wydarzenie już za lada moment!

Pogrywacie w Borderlands 3? Jeśli tak, mam dla Was dobrą wiadomość - już na początku października startuje wydarzenie 'Bloody Harvest", które potrwa ponad półtora miesiąca. Do gry trafi nowa mapa, nowe bronie, nowi niebezpieczni przeciwnicy, kolorowe kostiumy oraz tajemniczy boss - kapitan Haunt.

Jeśli chcecie postrzelać na nieznanej dotąd mapie, musicie opuścić Pandorę w trybie fabularnym. Drugą rzeczą, z którą musicie sobie poradzić są opętani przeciwnicy, z których po zabiciu wyskakuje hektoplazma - otworzy ona nam dostęp do eventowej mapki na pokładzie Sanctuary III. Więcej o wydarzeniu możecie dowiedzieć się oglądając poniższy wywiad z serii The Borderlands Show.

Twórcy podzielili się z nami również screenami rzucającymi nowe spojrzenie na nadchodzący event, możecie je zobaczyć wchodząc w ten link. Borderlands 3 swoją premierę miało 13 września bieżącego roku, jest dostępne na platformach: PC, Xbox One oraz PS4.

Warto przeczytać:

 

 

 

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software