Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.09.2019 11:19
PlayStation VR Megapack zapowiedziany. Gogle i 5 gier w dobrej cenie
2981V

PlayStation VR Megapack zapowiedziany. Gogle i 5 gier w dobrej cenie

PlayStation VR Megapack w edycji 2019 ponownie zachęca do zakupu wirtualnej rzeczywistości od PlayStation. Tym razem w zestawie mamy naprawdę świetne produkcje!

PlayStation VR osiągnęło całkiem niezły sukces biorąc pod uwagę cenę oraz na razie niską popularność technologii VR. Teraz gdy zbliżamy się do końca obecnej generacji konsol, a Sony szykuje się do rozpędzenia swoich gogli na PlayStation 5, Japończycy postanowili rozruszać nieco europejską sprzedaż swojej zabawki.

Tak jak to było w przypadku PSP i PS Vita, Sony uruchomiło całkiem tanią i atrakcyjną serię tak zwanych Megapacków, czyli zestawów sprzętu z 5 bardzo dobrymi produkcjami. W zeszłym roku po raz pierwszy wypuszczono taką paczkę dla PlayStation VR, co przełożyło się na dobre wyniki gogli, teraz zaś doczekaliśmy się zapowiedzi odświeżonej wersji Megapacka z dwiema nowymi propozycjami.

Tym razem WipEouta zastępuje Everybody's Golf VR zaś DOOM VFR ustąpiło miejsca Resident Evil VII - do tego mamy jeszcze Astro Bota, Skyrima oraz PS VR Worlds.

Tak oto prezentować się będzie pudełko jakie będziemy mogli znaleźć na sklepowych półkach. Póki co nie ujawniono ceny zestawu, lecz wnioskując po cenach poprzedniego PS VR Megapacka możemy założyć, że za taki zestaw zapłacimy około 1400 zł

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/09/20/the-2019-playstation-vr-mega-pack-including-5-fantastic-games-launches-this-autumn-in-europe/

Tagi: playstation vr PlayStation VR Worlds resident evil 7

Nie przegap