Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 20.09.2019 21:30
Remnant From the Ashes. Od dzisiaj możemy biegać po lochach
1000V

Remnant From the Ashes. Od dzisiaj możemy biegać po lochach

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami od studia Gunfire Games, do gry zawitała ogromna aktualizacja wprowadzająca m.in. nowe lochy.

Równy miesiąc temu swoją premierę miała gra Remnant: From the Ashes. Twórcy obiecali długie wspieranie gry po premierze, więc posiadacze tytułu z niecierpliwością oczekują kolejnej nowej zawartości.

Tak właśnie się stało, dwa dni po premierze do gry zawitał tryb przygodowy, w którym mogliśmy zwiedzać świat gry bez konieczności pchania fabuły do przodu. Najnowsza aktualizacja została nazwana "Leto's Lab". Jak sama nazwa wskazuje, nasz bohater powędruje do laboratorium, w którym mieszka szalony naukowiec o imieniu Leto Apostolakis - początkowo dobry człowiek, który za pomocą czerwonych kryształów umożliwił ludziom teleportację do innych światów - z czasem jednak zabrał się za czyny mniej szlachetne.

Wraz z aktualizacją, gracze mogą wykonywać nowe wyzwania oraz spróbować pokonać dodatkowego bossa zarówno w trybie fabularnym jak i przygodowym. Za wykonanie zadania otrzyma unikalne łupy.

Produkcja ukazała się na PC, Xboxa One oraz PS4. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Warto przeczytać:

Tagi: Gunfire Games Perfect World Remnant: From the Ashes