Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2019 21:29
Steam. Najtrudniejsze trofea zostaną ozłocone, Valve zachęca do maksowania gier
1646V

Steam. Najtrudniejsze trofea zostaną ozłocone, Valve zachęca do maksowania gier

Czuliście niedosyt po wbiciu wszystkich trofeów w danym tytule? Za rzadkie osiągnięcia firma Valve postanowiła ozłacać trofea.

2 dni temu wystartowała Beta nowego designu platformy Valve, Steama. Każdy chętny może wypróbować i przekonać się czy wygląd Steama idzie w dobrą drogę. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a jesteście chętni, wystarczy wejść w zakładkę Steam(na górze po lewej stronie) - Ustawienia - Konto - Udział w testach Beta - Zaznaczyć Steam Beta Update. Teraz platforma Valve się zrestartuje i po chwili możecie się cieszyć nowym wyglądem.

Nowości jest masa, ale o tym pisaliśmy tutaj. Kolejną nowością, którą postanowili wprowadzić Amerykanie, są ozłocone trofea. Na pewno dużo z nas maxowało grę, w porównaniu do firmy Sony, gdzie za ukończenie gry na 100% dostawaliśmy piękną platynkę, tak użytkownicy PC nie dostawali tak na prawdę nic. Valve postanowiło za rzadkie osiągnięcia, które zostały zdobyte przez mniej niż 10% graczy, przyznawać trofea ze złotym podświetleniem. Osoby, które osiągną wszystkie osiągnięcia, dostaną niebieską odznakę przy stopniu ukończenia gry. Można nazwać to taką "pc-tową platyną".

Co o tym sądzicie? Zachęci Was to do wykonania wszystkich osiągnięć czy jednak nadal nie będziecie przykuwać do tego dużej uwagi?

Warto przeczytać:

Tagi: achievement steam Valve