Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Kolejna porcja screenów, data premiery nadal nie ujawniona

News
5676V
Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Kolejna porcja screenów, data premiery nadal nie ujawniona
Mateusz Wróbel | 19.09.2019, 17:20

Właśnie zostały opublikowane nowe screeny, przedstawiające porównanie graficzne bohaterów z fanowskiego moda Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka.

Czekacie na nieoficjalne zakończenie przygód Geralta z Rivii? Niestety muszę Was zmartwić. Ekipa odpowiedzialna za ogromnego moda nadal nie chce podawać daty premiery, ale za to udostępniła garść screenów, na których widzimy postęp graficzny w projekcie. 

Podczas rozgrywki spotkamy starych, dobrych znajomych na weselu Geralta i Yennefer. Przyjdzie nam sterować kilkoma postaciami, a sama rozgrywka ma trwać kilka godzin. Podczas przygody mamy trafić również na inne ciekawe lokacje. Twórcy podkreślają, że mod nie będzie posiadał dubbingu, najprawdopodobniej ze względu budżetowych - aktorzy znani z trylogii CDP nie są tani do wynajęcia, a ekipa nie ma zamiaru tworzyć amatorskiego dubbingu, z którego nie będą zadowoleni.

Fanowska modyfikacja jest już tworzona ponad 2 lata i będzie dostępna do zagrania tylko jeśli posiadamy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Twórcy musieli odwzorować od zera Kaer Morhen na bazie Wiedźmin 3: Dziki Gon, bo jak pamiętamy, w drugiej części nie odwiedzamy swojego domu. Pod spodem przedstawiam porównawcze screeny, na górze stara wersja, na dole odnowiona. Czekacie? Z obietnic stwórców powinniśmy zagrać za darmo jeszcze w tym roku.

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper