Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.09.2019 17:20
Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Kolejna porcja screenów, data premiery nadal nie ujawniona
5523V

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Kolejna porcja screenów, data premiery nadal nie ujawniona

Właśnie zostały opublikowane nowe screeny, przedstawiające porównanie graficzne bohaterów z fanowskiego moda Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka.

Czekacie na nieoficjalne zakończenie przygód Geralta z Rivii? Niestety muszę Was zmartwić. Ekipa odpowiedzialna za ogromnego moda nadal nie chce podawać daty premiery, ale za to udostępniła garść screenów, na których widzimy postęp graficzny w projekcie. 

Podczas rozgrywki spotkamy starych, dobrych znajomych na weselu Geralta i Yennefer. Przyjdzie nam sterować kilkoma postaciami, a sama rozgrywka ma trwać kilka godzin. Podczas przygody mamy trafić również na inne ciekawe lokacje. Twórcy podkreślają, że mod nie będzie posiadał dubbingu, najprawdopodobniej ze względu budżetowych - aktorzy znani z trylogii CDP nie są tani do wynajęcia, a ekipa nie ma zamiaru tworzyć amatorskiego dubbingu, z którego nie będą zadowoleni.

Fanowska modyfikacja jest już tworzona ponad 2 lata i będzie dostępna do zagrania tylko jeśli posiadamy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Twórcy musieli odwzorować od zera Kaer Morhen na bazie Wiedźmin 3: Dziki Gon, bo jak pamiętamy, w drugiej części nie odwiedzamy swojego domu. Pod spodem przedstawiam porównawcze screeny, na górze stara wersja, na dole odnowiona. Czekacie? Z obietnic stwórców powinniśmy zagrać za darmo jeszcze w tym roku.

Tagi: CD Projekt RED namco bandai Wiedźmin 2: Zabójcy Królów