Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 14:53
The Surge 2 bohater
346V

The Surge 2 na fabularnym zwiastunie. Deck 13 odlicza do premiery

Twórcy The Surge 2 ponownie podgrzewają atmosferę przed premierą swojej wymagającej produkcji. Deck 13 opublikowało nowy materiał zapowiadający fabułę i film ponownie pozwala spojrzeć na ciekawy świat.

Wielkie maszyny, obładowani sprzętem ludzie, a nawet przerażające bestie – w The Surge 2 zmierzymy się ze zróżnicowanym zestawem przeciwników, którzy mają w zasadzie tylko jeden cel: zmiażdżyć napotkanych przeciwników.

Najnowszy zwiastun pozostawia pewien niedosyt, bo odnoszę wrażenie, że nadszedł już czas na długi, przeładowany szczegółami i kilkoma efektownymi pojedynkami trailer, który sprawi, że gracze powiedzą: „kupuję”.

Deck 13 małymi krokami prezentuje przygotowany świat, ale trzeba przyznać, że deweloperzy stworzyli naprawdę przyjemne krajobrazy i The Surge 2 może się podobać. To odrobinę mroczne science-fiction, które jednak nie odrzuca od siebie skomplikowaniem, a właśnie zachęca otwartością i rozgrywką.

The Surge 2 trafi na rynek 24 września, więc bardzo możliwe, że już w przyszłym tygodniu pojawią się pierwsze recenzje prezentujące jakość gry.

a

Warto sprawdzić:

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2