Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2019 14:02
The Last of Us 2 Ellie
2244V

The Last of Us 2 coraz bliżej. Gameplay zostanie wkrótce zaprezentowany

Ellie szykuje się do wielkiego powrotu. Pod koniec miesiąca odbędzie się pokaz The Last of Us 2 dla dziennikarzy, ale już wkrótce gra będzie prezentowana na kolejnej imprezie. Naughty Dog szykuje się do dużej promocji nowej historii.

Naughty Dog szykuje mocne armaty. Pod koniec września odbędzie się większy pokaz The Last of Us 2, na który zostają zaproszeni kolejni dziennikarze – podczas show zainteresowani powinni zapoznać się z wycinkiem (początkiem?) historii. W Sieci nie brakuje opinii dotyczących daty premiery, ponieważ na wydarzeniu może mogą przedstawione szczegóły debiutu.

Możecie mieć pewność, że na imprezie będzie pokazywany gameplay, który powinien zostać w niedalekiej przyszłości upubliczniony – jak wiadomo 26 września odbędzie się Outbreak Day, więc może właśnie w tym dniu rozgrywka trafi do Sieci?

Deweloperzy nie mogą za długo czekać, ponieważ w dniach 3-6 października odbędzie się Madrid Games Week, na którym zostanie pokazany gameplay. Na hiszpańskim PlayStation Blogu potwierdzono, że publiczność zgromadzona na MGW otrzyma szansę zobaczenia rozgrywki. Na imprezie odbędzie się także pokaz Death Stranding z nową treścią.

Podczas Madrid Games Week gracze nie zagrają w The Last of Us 2, ale na pewno zobaczą nowe materiały z gry. Sony potwierdziło, że zainteresowani otrzymają szansę wypróbowania Medievil Remake, Dreams, Concrete Genie, Nioh 2 i Predator: Hunting Grounds.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/the-last-of-us-part-ii-shown-next-month/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II