Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.09.2019 12:46
League of Legends
728V

League of Legends najpopularniejszą pecetową grą nawet po 10 latach od premiery. Jubileuszowy livestream

League of Legends to cały czas fenomen pecetowej branży. Pomimo wielu lat na rynku produkcja Riot nadal cieszy się ogromną popularnością.

Riot Games przypomina o tym, że League of Legends ma już prawie na karku aż 10 lat. Dokładnie do 10 urodzin gry dojdzie 27 października 2019 r.

Pomimo 10 lat na rynku League of Legends nadal cieszy się niesamowitą popularnością. Riot Games przypomina, że prawie codziennie grze udaje się uzyskać wynik 8 milionów graczy bawiących się w jednym momencie w League of Legends (w szczytowym momencie dnia). To oznacza, że rzeczona produkcja jest obecnie najpopularniejszą pecetową grą świata.

Riot Games przygotowuje livestream z wieloma ważnymi ogłoszeniami dotyczącymi League of Legends. Audycja odbędzie się 15 października na profilu Twitch Riot Games.

Zagraliście kiedyś w League of Legends? Być może nadal bawicie się w tym hicie Riot Games? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Przypominam, że autorzy League of Legends odpalili ostatnio Teamfight Tactics, czyli zupełnie nowy sposób na zabawę w środowisku gry.

Warto sprawdzić:

Tagi: League of Legends Riot Games