Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2019 09:40
geralt netflix po eliksirach
4825V

Wiedźmin od Netflixa na zwiastunie. Fan dodaje muzykę z Wiedźmin 3: Dziki Gon

Podczas specjalnego panelu w trakcie trwania konwentu Comic-Con, odbyła się promocja serialu Wiedźmin od Netflixa. Punktem kulminacyjnym prezentacji na pewno był zwiastun pierwszego sezonu. Fani uniwersum postanowili jednak dołożyć swoją cegiełkę – w Sieci zawitał zwiastun z muzyką z gry.

Po udostępnieniu pierwszego zwiastuna serialu „Wiedźmin” w Sieci zawrzało – fani komentują nie tylko zaprezentowane urywki z fabuły, przedstawioną narrację, ale również samych głównych bohaterów. Jak wiemy od Lauren Hissrich, to wokół trzech postaci – Geralta, Yennefer i Ciri – skupiać się będzie główna oś narracji pierwszego sezonu. Trójka bohaterów bowiem została określona jako „rozbita, niespójna rodzina”.

Wokół zamieszczonego materiału nie słabnie zainteresowanie. Jeden z fanów zdecydował się na dołożenie ścieżki dźwiękowej z gry – trzeba przyznać, że utwory zespołu Percival znacznie podkręcają klimat. Jak wiemy, twórcy netflixowej adaptacji odchodzą od dorobku CD Projekt RED, jednak w tym przypadku soundtrack znacznie uprzyjemnia całość. 

Soundtrack do Wiedźmin 3: Dziki Gon powstał w aranżacji Marcina Przybyłowicza, wykorzystując m.in. utwory zespołu Percival. Wpisując się idealnie w klimat przedstawionej wiedźmińskiej sagi, muzyka czerpie z  charakteru, nastroju, średniowiecznych i słowiańskich przyśpiewek oraz piosenek.

Jak Wam podoba się trailer w nieco odświeżonej formie?

Sprawdźcie także na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix percival trailer wiedźmin netflix