Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2019 22:00
Big Mouth 3
573V

Big Mouth 3 na zwiastunie. Netflix zapowiada historię

Netflix ma wielkie plany na rozwój „Big Mouth” i na dobry początek fani animacji dla dorosłych zobaczą trzeci sezon. Platforma potwierdziła datę premiery i opublikowała pełny zwiastun serialu, który zapowiada kilka ciekawych wątków.

„Big Mouth” to serial animowany dla dorosłych przygotowany na zlecenie Netflixa. Twórcy dotychczas przedstawiali perypetie nastolatków, których przytłacza temat dojrzewania i najnowszy sezon będzie kontynuował wydarzenia.

Premiera kolejnych dziesięciu odcinków odbędzie się 4 października, ale możecie mieć pewność, że to nie koniec. Netflix zamówił już kilka dodatkowych historii, które będą trafiać na platformę w przeciągu kolejnych lat.

Serial od początku zbiera mieszane opinie, ale najwidoczniej wyniki oglądalności są odpowiednie, by móc myśleć o znaczącym rozwoju całej serii. W zasadzie warto zaznaczyć, że Netflix chętnie wykłada pieniądze na animacje dla dorosłych – wkrótce zadebiutuje drugi sezon „Rozczarowanych”, a przecież wciąż czekamy na kontynuację „BoJacka Horsemana”.

Na naszym portalu polecamy Wam również:

Tagi: Big Mouth Big Mouth 3 Netflix trailer zwiastun

Nie przegap