Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 20:03
Big Mouth
595V

Big Mouth otrzyma wiele nowych historii na Netflix. Platforma zamawia 3 sezony

Netflix chce znacznie więcej historii o dojrzewaniu. Platforma zamówiła aż trzy sezony „Big Mouth”, a twórcy mają być gotowi do przygotowania kolejnych historii. To wieloletnia współpraca która ma na celu stworzenie wielu ciekawych historii.

„Big Mouth” trafił na Netflix we wrześniu 2017 roku, a już w październiku 2018 roku odbyła się premiera drugiego sezonu. Po zaledwie miesiącu od debiutu ostatniego odcinka, platforma potwierdziła zamówienie trzeciej historii. W lutym został wyemitowany specjalny epizod z okazji Walentynek.

Dzisiaj jesteśmy świadkami zaskakującej decyzji. Netflix oficjalnie potwierdził zamówienie czwartego, piątego i szóstego sezonu... Choć nadal czekamy na premierę trzeciej opowieści. Firma jest bardzo pewna produkcji, więc pierwszy raz zdecydowała się na podpisanie takiej, wieloletniej umowy.

Netflix w zasadzie wykorzystał sytuację i nawiązał współpracę z Brutus Pink – jest to nowe studio animacji, które zostało założone przez twórców „Big Mouth” (Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin, Jennifer Flackett).

Brutus Pink ma w najbliższych latach skupić się na rozwoju „Big Mouth” – historia w tym wypadku nie musi skończyć się na szóstym sezonie – a jednocześnie zespół będzie odpowiedzialny za nowe filmy i seriale animowane dla dorosłych, które trafią na Netflix.

„Big Mouth” 3 zadebiutuje jesienią.

Polecamy:

Źródło: https://deadline.com/2019/07/big-mouth-renewed-season-4-5-6-three-seasons-netflix-deal-creators-nick-kroll-andrew-goldberg-mark-levin-and-jennifer-flackett-1202654497/

Tagi: animacja Big Mouth netflix serial