Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2019 07:00
Keanu Reeves Hideo Kojima
1571V

Keanu Reeves mógł otrzymać jedną z głównych ról w Death Stranding. Kojima chce pracować z aktorem

Death Stranding jest naszpikowane wielkimi nazwiskami. Hideo Kojima chętnie angażuje do współpracy gwiazdy z Hollywood,  a co ciekawe, wśród najważniejszych osobistości mógł pojawić się Keanu Reeves. Aktor był proponowany Japończykowi do wcielenia się w jednego z głównych bohaterów.

Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Margaret Qualley, Tommie Earl Jenkins, Troy Baker oraz Lindsay Wagner użyczyli swoich twarzy oraz spędzili czas z Kojimą, by wcielić się w bohaterów i mieć swój wkład w najnowszej produkcji Japończyka.

Hideo Kojima kilka dni temu informował, że w jego biurze pojawił się Keanu Reeves, co wśród fanów doprowadziło do spekulacji i pojawienia się jednego pytania – czy artysta wystąpi w Death Stranding? Kojima otrzymał propozycję, by to właśnie aktor wcielający się w Johna Wicka trafił do gry:

„Keanu jest wspaniałym facetem. Mam bliskiego przyjaciela, Nicolasa Refna, który przedstawił mnie Madsowi, a ja złożyłem mu ofertę pojawienia w grze. Przed złożeniem propozycji, pojechałem do Danii i ponownie porozmawiałem z Nicolasem i powiedziałem mu, że spotkałem Madsa kilka razy, ale naprawdę chciałem potwierdzenia od przyjaciela, że powinienem z nim pracować. Nicolas powiedział: „Jest świetny, ale najlepszym facetem jest Keanu” - wtedy on pracował z aktorem przy Neon Demon. Próbował mnie przekonać do użycia Keanu i pomyślałem, że może zmienię Madsa na Keanu.”

Kojima wyjaśnił, że choć propozycja była interesująca, to jednak postać stworzona została specjalnie dla Madsa Mikkelsena. Wiele może jednak zmienić się w przyszłości i Keanu może trafić do kolejnych projektów Hideo:

„Jak już powiedziałem, Keanu jest wspaniałym facetem i w przyszłości byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli razem pracować. Może to być gra, a może film lub serial, nad którym mógłbym pracować, więc może następnym razem. Ale chcę powiedzieć, że Mads jest naprawdę świetny. Kiedy poznałem Keanu, byłem zszokowany, że był taki uprzejmy; to naprawdę dobry facet. Dzieli nas tylko rok różnicy, więc sądzę, że uznanie dla wielu rzeczy jest podobne. W przyszłości chciałbym zaoferować coś Keanu.”

Jak wiadomo Hideo Kojima myśli już nad kolejnymi projektami, więc w przyszłości Keanu Reeves może błyszczeć nie tylko w Cyberpunk 2077.

Więcej na temat gry na naszym portalu możecie przeczytać:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/is-keanu-reeves-in-death-stranding-after-his-recen/1100-6469869/

Tagi: Death Stranding Keanu Reeves Kojima Productions Sony Interactive Entertainment