Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.09.2019 20:08
Hideo Kojima i Keanu Reeves
4818V

Keanu Reeves odwiedził Hideo Kojimę. Spotkanie dwóch ikon popkultury

Hideo Kojima gości w swoim studio bardzo wiele znanych osobistości. Twórca pochwalił się właśnie na Twitterze najnowszym, który go odwiedził. Musicie przyznać, iż zapiera on dech w piersiach!

Charakterystycznego i niezwykle popularnego twórcę gier, który pracuje aktualnie nad Death Stranding, odwiedziło już mnóstwo znanych osobistości. Gościł on nie tylko tych, związanych z branżą gier. Wizytowali u niego już aktorzy, gwiazdy muzyki, a także sportowcy. 

Hideo udostępnił dziś na Twitterze zdjęcia z najnowszym gościem. I trzeba śmiało powiedzieć, że jest to jedno z gorętszych nazwisk, które się pojawiły. U szefa Kojima Productions zawitał sam Keanu Reeves - jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood ostatnich lat! 

Aktor, najbardziej znany z ról Johna Wicka oraz Neo w popularnej trylogii Matrix, sfotografował się ze słynnym twórcą gier i pozostawił po sobie wiadomość na specjalnym... blacie kuchennym! Keanu napisał nań "Save Us Hideo!" i pozostawił swój podpis. 

Jak wizytę skomentował gospodarz? Niech wystarczająco wymowna będzie treść wpisu, który zamieścił wraz ze zdjęciami:

Zostawił dla nas wiadomość na naszym blacie kuchennym! Dziękuję Ci bardzo mocno, wszyscy w studiu jesteśmy zachwyceni! To moment, w którym Hades stał się niebem!

Źródło: Twitter

Tagi: hideo kojima john wick Keanu Reeves Neo