Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.09.2019 16:22
Sea of Thieves
388V

Do Sea of Thieves zawitał wewnętrzny sklepik. Rare ciągle rozwija swoją grę

Choć Sea of Thieves nie miało idealnego startu, to doświadczenie, jakie posiada studio Rare sprawiło, że gra od momentu premiery staje się coraz lepsza. Developer namawia graczy, by na własnej skórze przekonali się, jak to jest być częścią pirackiej przygody.

Sea of Thieves ukazało się blisko półtora roku temu i od tamtej pory stara się regularnie wprowadzać istotne zmiany i dostarczać graczom jak najlepsze doświadczenia płynące z gry. Po dużej aktualizacji, która osiągnęła cel i sciągnęła do produkcji wielu świeżych piratów, developer wykonuje kolejny wcześniej zapowiedziany krok i otwiera w Sea of Thieves wewnętrzny sklepik do mikropłatności. Pirackie Emporium, bo tak właśnie się on zwie, daje nam możliwość zakupu przeróżnych przedmiotów, które jednak wprowadzają wyłącznie kosmetyczne zmiany.

Twórcy gwarantują ponadto, że nie planują wprowadzenia loot boxów, choć trzeba pamiętać, że jedyną możliwością zapłaty za przedmioty w grze, jest posiadanie wirtualnej waluty, którą oczywiście należy wpierw zakupić za realne pieniądze. Na ten moment, możemy zakupić małpkę oraz papugę, które mogą towarzyszyć nam w podróżach. Każde ze zwierząt dostępne jest w różnych gatunkach i kolorach.

A Wy spędzacie nadal czas z najnowszą produkcją Rare, czy może brak zbyt wielu elementów odepchnął Was skutecznie od gry?

Warto również przeczytać na naszym portalu:

Tagi: Microsoft Game Studios rare Sea of Thieves