Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.09.2019 17:00
Prime 1 Studio figurki z Death Stranding i DMC
1103V

Niezwykle realistyczne figury z gier od Prime 1 Studio robią kosmiczne wrażenie

Figurki przedstawiające postaci z gier to coś, co kochamy podziwiać. Szczególnie sprawdza się to w przypadku tak jakościowych, jak te od studia Prime 1.

Tokyo Game Show 2019 to wielkie święto dla wszystkich fanów rozrywki związanej z grami wideo. Nie jest to jednak miejsce wyłącznie dla twórców tego segmentu branży. Swoje nadchodzące prace zaprezentowało tam Prime 1 Studio. Figurki ich autorstwa wyglądają nieziemsko

Podczas imprezy w stolicy Japonii, firma zaprezentowała nam dwóch bohaterów z gry Death Stranding. Są to Cliff i Sam Bridges. Co można o nich powiedzieć? Twórcy z tego studia zawsze robili cudowną robotę, a najnowsze dzieła zdecydowanie wpisują się w ten trend. Obie wyglądają niezwykle realistycznie. 

Wszystkie trzy zdjęcia znajdziecie w galerii pod newsem, ale nie mogę nie zamieścić tutaj zbliżenia na figurkę postaci Bridgesa. To przywiązanie do detali i ogromna jakość wykonania rzucają się w oczy od razu. Zresztą, nie ma co tu pisać - to trzeba zobaczyć:

Sam Bridges od Prime 1 Studio

Niestety, jeśli akurat mieliście wolne kilka tysięcy złotych i zapragnęliście zdobyć jedną z nich na własność, to mam złą wiadomość. Studio wciąż nie podało ewentualnej daty premiery figurek do sprzedaży masowej, ani nawet potencjalnej ceny, choć tu nie ma wątpliwości - tanio nie będzie. 

Dante z Devil May Cry 5

Choć szczegóły wspomnianych wyżej nie są znane, to inaczej jest w przypadku popularnego Dante z najnowszej odsłony serii Devil May Cry. Jeśli jesteście zainteresowani, to właśnie ruszyła możliwość składania zamówień przedpremierowych

Protagonista dostępny jest w dwóch wersjach, które różnią się zawartością i ceną:

  • Ultimate Premium Masterline Devil May Cry 5 Dante w cenie $899 (ok. 3500 złotych)
  • Ultimate Premium Masterline Devil May Cry 5 Dante Deluxe Version w cenie $1149 (ok. 4500 złotych)

Główną różnicę stanowi poza. W wersji Deluxe bohater dzierży w dłoni swój piękny miecz, a także otoczony jest garścią innych elementów. Obie mają taką samą wysokość - lekko ponad 74 centymetry, choć licząc od szczytu miecza w tej droższej, dojdzie nawet do 80. 

To, jak się prezentują, możecie również zobaczyć w galerii na dole. Jest na czym zawiesić oko!

Inne ciekawe newsy z naszej strony:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/09/13/death-stranding-prime-1-studio-figures/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment