Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.09.2019 15:38
Suicide Squad oczekiwanie na obsadę
381V

Suicide Squad. Jeszcze długo nie poznamy bohaterów, których zobaczymy w filmie

Po niezwykle owocnej informacji ze strony Jamesa Gunna, który zdecydował się zaprezentować zainteresowanym pełną obsadę nadchodzącego Legionu Samobójców, przyszedł czas na te mniej radosne - jeszcze długo nie dowiemy się, jakich bohaterów z kart komiksów zobaczymy na dużym ekranie. 

"Suicide Squad" w reżyserii Jamesa Gunna ma być nowym spojrzeniem na tę niezwykle charakterną zbieraninę antagonistów z uniwersum DC. Ich poprzednia adaptacja okazała się sporym niewypałem, więc fani pokładają w nadchodzącym dziele ogromne nadzieje. 

Te zostały mocno podkręcone, gdy wczoraj, za pośrednictwem Twittera, twórca filmu podzielił się z fanami długą listą nazwisk, które wejdą w skład głównej obsady. Znalazły się tam miejsca dla takich aktorów, jak: Margot Robbie, Idris Elba, Viola Davis, John Cena, czy też Taika Waititi.

Dzisiejsze informacje zdają się nieco mniej kolorowe. Jeden z fanów zapytał na Twitterze, kiedy można spodziewać się ogłoszenia tego, w jakich rolach zobaczymy poszczególnych odtwórców. Odpowiedzi udzielił sam reżyser:

Niektóre postacie wyciekną, niektórym już się to przytrafiło (chociaż część z nich, nawet z renomowanych źródeł, była zupełnie błędna). Ale, szczerze mówiąc, nie wiem, czy oficjalnie opublikujemy informacje o rolach jeszcze przez długi czas.

I choć z jednej strony można czuć pewien zawód w związku z takimi słowami, to jednak taki tok promocji filmu też jest ciekawą drogą. Im dłużej na coś czekamy, tym lepiej smakuje. Warto zwrócić uwagę także na "pstryczek" wymierzony w największe portale, które - jak widać - również popełniają błędy.

Pozwolę sobie przypomnieć, że "Legion Samobójców" wejdzie do kin w sierpniu 2021 roku.

Źródło: https://screenrant.com/suicide-squad-2-movie-cast-character-details-hidden-mystery-james-gunn/

Tagi: James Gunn legion samobójców suicide squad Taika Waititi

Nie przegap