Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 16:25
Dragon Ball Z: Kakarot prawo jazdy
1727V

Dragon Ball Z: Kakarot. Twórcy pracują nad implementacją pojazdów do rozgrywki

Niedawno Bandai Namco wyjawiło, że w nadchodzącej grze z uniwersum Smoczych kul dostaniemy epizod z egzaminem na prawo jazdy. Wygląda na to, że może mieć on większe znaczenie w grze, niż w anime. 

Dragon Ball Z to jedno z najbardziej popularnych anime w historii. Szczególnym kultem obrosło w naszym kraju, gdzie pokolenie lat 80. i 90. wychowało się, oglądając przygody Son Goku w telewizji. Nie może więc dziwić, jak bardzo wyczekiwane są kolejne adaptacje przygód w świecie gier. 

Może niewiele osób pamięta, ale w animacji było kilka epizodów, których zabrakło w mangowym pierwowzorze. Jednym z nich był pewien komediowy, który traktował o próbie zdobycia prawa jazdy. Niedawno dowiedzieliśmy się, iż będzie on zawarty także w grze

I co ciekawe, wygląda na to, iż będzie miał większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać. Przedstawiciele z portalu Twinfinite mieli okazję pomówić na Gamescomie z producentem gry, Ryosuke Harą, który wyjaśnił, że ta część gry jest całkiem znacząca. 

Wygląda na to, że przejście rzeczonej sekwencji może pozwolić nam swobodnie prowadzić samochód w świecie gry! Jakby tego było mało, Pan Hara zdradził, iż trwają prace nad "rozszerzeniem" możliwości, które daje auto. Najprawdopodobniej chodzi o to, aby mógł być wykorzystany do czegoś więcej niż zwykłe przemieszczanie. Być może jakieś mini-gry? Przekonamy się za jakiś czas!

Więcej o Dragon Ball Z: Kakarot:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/08/dragon-ball-z-kakarot-driving-car/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot