Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 22:30
The Surge 2 bohater w masce
700V

The Surge 2 w złocie. Niemcy gotowi do premiery

Na ponad miesiąc przed premierą, Deck 13 zakończyło główne prace nad The Surge 2. Twórcy opublikowali zwiastun podgrzewający atmosferę przed debiutem i mogą teraz szykować się na wielki dzień. To bardzo dobra wiadomość dla sympatyków wymagających gier.

W lutym ubiegłego roku zapowiedziano prace nad The Surge 2. Możemy przypuszczać, że produkcja powstawała już od przynajmniej kilkunastu miesięcy, ponieważ właśnie otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość: tytuł osiągnął złoty status.

W prostych słowach oznacza to, że twórcy zakończyli produkcję The Surge 2. Tytuł może teraz trafić do tłoczni, więc produkcja na pewno zadebiutuje w terminie – debiut zaplanowano na 24 września 2019 roku.

Studio ma jeszcze miesiąc na ostatnie poprawki – możemy śmiało przypuszczać, że The Surge 2 będzie kolejną pozycją, która w dniu premiery zostanie poprawiona przez łatkę. W ostatnich miesiącach w zasadzie niemal każda duża gra AAA jest w taki sposób dopracowywana.

Na deser możecie spojrzeć na krótki zwiastun – autorzy chwalą się opiniami... A pewnie już za tydzień otrzymamy kilka soczystych fragmentów rozgrywki. W końcu Deck13 pojawi się na GC i przywiezie The Surge 2.

Więcej o The Surge 2 przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Deck 13 Focus Home Interactive The Surge 2

Nie przegap