Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.09.2019 11:47
Close to the Sun
525V

Close to the Sun z datą premiery na konsole i prezentacją pięknej edycji kolekcjonerskiej

Close to the Sun we wcześniejszym okresie tego roku zadebiutowało na komputerach osobistych, a tymczasem dziś twócy podzielili się datą, kiedy tytuł będzie dostępny na konsole obecnej generacji.

W Close to the Sun przenosimy się do alternatywnej rzeczywistości XIX. wieku, gdzie wynalazki jakie skonstruował Nikola Tesla niesamowicie przyspieszyły rozwój cywilizacyjny. Gra spotkała się z mieszanymi recenzjami i albo swoim klimatem zdobywała serca części graczy, albo też była mocno krytykowana za braki fabularne i pusty gameplay przypominający typowe symulatory chodzenia. 

Wkrótce jednak, posiadacze konsol sami będą w stanie wydać swój osąd, bowiem jak powiadomił wydawca, tytuł ukaże się już 29 października na Xboksie One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Prócz tego, całość doczeka się przepięknej edycji kolekcjonerskiej wydanej w stylizowanym na Art Deco pudle. Wewnątrz znajdziemy artbook w twardej oprawie, 7-calową płytę winylową z motywem przewodnim gry, list, a także samą grę i dodatkową wersję komputerową, którą pozyskamy za pośrednictwem Epic Games Store. 

Edycja Kolekcjonerska kosztuje blisko 100 dolarów i zostanie wypuszczona w ilości 1000 egzemplarzy.

Warto również przeczytać:

Tagi: Close to the Sun Storm in a Teacup Wired Productions