Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.06.2019 17:51
Close to the Sun logo
798V

Close to the Sun. Twórcy chcą stworzyć więcej gier w uniwersum

Ekipa Storm in a Teacup zdradziła, że ma wiele pomysłów. Jednym z nich jest kolejna gra w alternatywnym świecie przedstawionym w ich najnowszej grze.

Close to the Sun w bardzo pomysłowy sposób przedstawia nam alternatywną wizję świata, w której Nikola Tesla jest jeszcze większym geniuszem niż w rzeczywistości. Taka kolej rzeczy miała niebagatelny wpływ na bieg historii.

Close to the Sun. Poznajcie z bliska główną bohaterkę gry

Twórcy zamierzają dalej wykorzystywać wykreowane przez siebie uniwersum. W wywiadzie dla portalu OnlySP, CEO producentów gry, Carlo Ivo Alimo Bianchi, postanowił rzucić trochę światła na przyszłe plany zdolnego studia:

Mamy kilka pomysłów. Chcielibyśmy stworzyć kolejną grę w tym samym świecie, ale na ten moment skupiamy się bardziej na wydaniu konsolowych wersji. Powinny one pojawić się jeszcze w tym roku!

Biorąc pod uwagę, że Close to the Sun zadebiutowało zaledwie miesiąc temu, plany o ewentualnym sequelu, tudzież spin-offie, to zaledwie melodia przyszłości - i to najpewniej całkiem odległej. 

Na ten moment fani muszą zadowolić się obcowaniem z rzeczonym tytułem i wyczekiwać konsolowych premier, które mogą wnieść nieco świeżości do całej rozgrywki. 

Close to the Sun miało swoją premierę 2 maja i aktualnie jest dostępne wyłącznie na Epic Games Store, na PC.

Źródło: https://www.onlysp.com/close-sun-storm-teacup/

Tagi: