SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.04.2019 11:06
Close to the Sun
1228V

Close to the Sun. Poznajcie z bliska główną bohaterkę gry

Deweloperzy Close to the Sun pragną przedstawić nam bardzo poruszającą opowieść siostrzanej miłości, jaka może wytworzyć się pomiędzy rodzeństwem, a wszystko to ujmując w fascynujący świat wynalazków.

Emily Moment jest dosyć mało znaną, ale ekipa Storm in a Teacup postanowiła powierzyć jej bardzo odpowiedzialną rolę głównej bohaterki nadchodzącego Close to the Sun. Blond włosa dama zagra tu niejaką Rose - dziennikarkę poszukującą swojej zaginionej siostry.

Hyde Park. Gry, w które chcieliście zagrać, ale jeszcze tego nie zrobiliście

Akcja gry toczy się na początku XX wieku, a nasza bohaterka trafia na tajemniczy statek zbudowany przez świetnie znanego nam dziś naukowca Nikolę Teslę. Tytuł stawia na klimat podobny do tego, jakiego mogliśmy doświadczyć w pierwszej odsłonie BioShocka - mrok, tajemniczość i sytuacje budzące spory niepokój. 

Z racji tego, że gra działa na silniku Unreal Engine 4, jej promocją zajmuje się samo Epic Games biorąc ją ekskluzywnie na swój sklep oraz wspierając kampanię marketingową. Tym razem na oficjalnym kanale wydawcy pojawił się interesujący wywiad z odtwórczynią roli głównej.

Źródło: YouTube

Tagi: Close to the Sun Storm in a Teacup