Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2019 12:12
Monster Hunter World Iceborn łowczyni
492V

Monster Hunter World: Iceborne zalicza świetny start. Capcom ponownie świętuje

Capcom stworzyło jeden z najbardziej rozbudowanych dodatków 2019 roku, co nie umknęło graczom doceniającym starania Japończyków. Monster Hunter World: Iceborne odnotowało bardzo dobry start, który tylko potwierdził niebanalne, ogromne zainteresowanie całą serią.

Monster Hunter World to wciąż największy sukces w historii Capcomu, a przygotowane rozszerzenie zatytułowane Iceborne zostało docenione nie tylko przez recenzentów, ale i duże grono graczy. Wczoraj informowaliśmy o bardzo dobrych recenzjach, a teraz przyszedł czas na przedstawienie oficjalnych wyników sprzedaży.

Capcom sprzedał już 2,5 mln sztuk Monster Hunter World: Iceborne, co potwierdza, że śmiałkowie ubijania mocarnych bestii pokochali to uniwersum, którego wisienką na torcie sukcesów jest najnowszy dodatek. Korporacja podkreśla, że w tym wyniku znajduje się cyfrowa dystrybucja Monster Hunter World: Iceborne, a także fizyczna oraz cyfrowa Monster Hunter World: Iceborne Master Edition.

Firma ujawniła również najnowsze wyniki podstawki – Monster Hunter World osiągnął już 13,1 mln ezgemplarzy, co stanowi rekord względem produkcji Capcomu. Sprzedaż całej serii przekroczyła 58 mln sztuk do 13 września 2019 roku.

Monster Hunter World: Iceborne jest pierwszym i zarazem ostatnim pełnowymiarowym dodatkiem do gry, jednak raczej nie musimy się martwić o przyszłość tego uniwersum.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: http://www.capcom.co.jp/ir/english/news/html/e190913.html?_pb_uid=1929

Tagi: Capcom dodatek Monster Hunter World: Iceborne Master Edition wyniki sprzedaży

Nie przegap