Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2019 20:02
monster hunter world
473V

Monster Hunter World: Iceborne w zabawnej reklamie z pytaniem: "czemu polujesz?"

Monster Hunter World: Iceborne to kolejny wielki sukces Capcomu. Ogromne rozszerzenie zgarnia doskonałe oceny od recenzentów a my oglądamy jeden z ostatnich materiałów promocyjnych produkcji.

W najnowszej reklamie Monster Hunter World: Iceborne Capcom zadaje nam pytanie: "jakim typem myśliwego jesteś?". Niektórzy stawiają na samotne rozprawianie się z wrogami, inni wolą działać zespołowo. W materiale pojawiło się też miejsce dla miłośników uszatych futrzaków, czyli pociesznych Palicoes.

Warto też rzucić okiem na kolejny materiał wideo - to świetne podsumowanie czekających na nas atrakcji w rozszerzeniu Iceborne.

Monster Hunter World: Iceborne może się obecnie pochwalić średnią ocen na poziomie 9/10 (wyciągniętą z ponad 40 tekstów zgromadzonych na Metacritic). Dziennikarze chwalą przede wszystkim niezwykłe dopracowanie nowych potworów do upolowania, ogromną ilość świeżej zawartości i doskonale opracowaną, nową mapę.

Capcom chwalił się w czerwcu 2019 roku, że sprzedał już ponad 13 milionów kopii Monster Hunter World. Z pewnością Iceborne dorzuci do tego wyniki jeszcze kilka milionów sztuk gry - to fenomenalna przygoda, której nie wolno przegapić.

 

Polecamy także:

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition