Tytus Stobiński Tytus Stobiński 12.09.2019 13:24
Wkrótce zapowiedź nowej gry twórców Batman: Arkham Origins. Twórcy w żartobliwy sposób bawią się z fanami
1076V

Wkrótce zapowiedź nowej gry twórców Batman: Arkham Origins. Twórcy w żartobliwy sposób bawią się z fanami

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że twórcy Batman: Arkham Origins pracują nad nową grą. Teraz, tajemnicze doniesienia wracają.

Nad tajemniczym tytułem pracują Roger Craig Smith, którego głos możecie najlepiej kojarzyć z serii Resident Evil oraz Assassin's Creed, gdzie wcielił się odpowiednio w Chrisa Redfielda i Ezio Auditore da Firenze. Drugim jegomościem jest Ryan Galletta, który zajmował się pisaniem w pracy przy Batman: Arkham Origins, a trzecim Gary Miereanu z Warner Bros.

O grze mówi się za kuluarami od pewnego czasu, ale wciąż nie mamy bladego pojęcia, czym teoretycznie powstająćy tytuł jest. Ostatnio jednak znów doszło do działań, jakie mają nas zainteresować grą, bowiem trójka wspomnianych panów zaczęła wymieniać za pośrednictwem Twittera komentarzy, w których otwarcie mówią o grze "nad którą nie pracują". Jest to oczywiście forma żartu, do której niejako są zmuszeni, zapewne za sprawą podpisanych umów.

Jak jednak możemy się dowiedzieć, tytuł zostanie ujawniony w niedalekiej przyszłości nazywanej przez bohaterów wydarzenia "rozsądnym wkrótce".

Jak więc widzicie, panowie są w szampańskich nastrojach i wprost nie mogą doczekać się, by ujawnić szczegóły projektu nad którym pracują. 

Warto również przeczytać:

Tagi: batman batman: arkham origins gary mierenau roger craig smith ryan galletta